Serwery

ADAX XADA T100

Uniwersalny serwer typu Tower

Mnogość zastosowań, szeroka rozpiętość konfiguracji, proste zarządzanie i znakomite wsparcie serwisowe – tak pokrótce można opisać serwery ADAX XADA T100. Zaprojektowane we współpracy z firmą ASUS, z myślą o zróżnicowanych wymaganiach klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz serwera WWW, FTP, poczty czy małego magazynu danych – ADAX XADA jest rozwiązaniem jakiego szukasz.

Odzwierciedlenie Twoich potrzeb

Serwery ADAX XADA są szyte na Twoją miarę!

Wybierając ADAX XADA T100 masz możliwość montażu nawet czterech kart rozszerzeń – dwóch na złączach PCIe 4.0 oraz dwóch na PCIe 3.0. Może to być na przykład karta graficzna, dzięki której zmienisz swój serwer w jeszcze wydajniejszą stację roboczą, albo dodatkowy kontroler sprzętowy RAID.

To nie wszystko, ADAX XADA T100 da Ci możliwość znacznej rozbudowy przestrzeni dyskowej lub montażu napędów optycznych. Unikatowe w swojej klasie dwa złącza M.2 obsługujące dyski NVMe o wielkości maksymalnie 22110 lub osiem urządzeń SATA III (dwa zamiennie z M.2 a cztery przez złącze miniSAS).

Serwery T100 wspierają także do 128GB niebuforowanej (UDIMM) pamięci RAM DDR4 3200MT/s z korekcją ECC oraz 2-kanałową architekturą.

XADA_FRONT_2000PX
XADA_BOK_OTWARTY_2000PX
XADA_TYŁ_2000PX

Niezawodność i bezpieczeństwo gwarantowane przez Intel® Xeon® E

ADAX XADA T100 obsługuje procesory o współczynniku TDP do 95W, co pozwala na montaż nawet 8-rdzeniowych modeli z serii E-2300 oraz uzyskanie znaczącej mocy obliczeniowej. Procesory Intel Xeon E-2300 oferują nie tylko imponującą wydajność, ale także niezawodność, co jest kluczowe dla serwerów obsługujących złożone obliczenia i krytyczne aplikacje biznesowe.

Stawiaj na najlepsze rozwiązania

Intel_Xeon_(logo,_2020)_ramka_V2

Pełna kontrola nad serwerem

 

Zarządzaj i monitoruj pracą serwera ADAX XADA T100 wykorzystując moduł ASMB10-iKVM lub aplikację ASUS Control Center, najnowsze rozwiązania do zarządzania serwerami od firmy ASUS.

Oparty na chipsecie ASPEED 2600 i działający na najnowszej wersji AMI MegaRAC SP-X moduł ASMB10-iKVM wspiera trzy niezbędne przy obsłudze serwera funkcjonalności: zdalne zarządzanie, zdalną aktualizację oraz poprawę bezpieczeństwa. Wszystko to z poziomu WebGUI, Intelligent Platform Management Interface (IPMI) lub Redfish® API.

ASUS Control Center jest platformą do zarządzania systemem IT, umożliwiającą monitorowanie i kontrolę urządzeń firmy ASUS takich jak serwery, stacje robocze oraz miniPC. Dzięki ACC można zdalnie aktualizować BIOS, monitorować wiele systemów za pomocą urządzeń mobilnych lub wykonywać jednoczesną aktualizację oprogramowania na wielu urządzeniach na raz. ACC ułatwia zarządzanie serwerami w dowolnej infrastrukturze IT.

zarzadzanie_alfa
Gwarancja_adax_libra_verso

Dopasowane wsparcie serwisowe

3-letnia gwarancja NBD pod drzwi

Wiemy, że każda, nawet najkrótsza przerwa w działaniu serwera jest bardzo kłopotliwa dla Ciebie i Twojej firmy. Dlatego też serwery ADAX XADA T100 objęte są 3 letnią gwarancją, realizowaną pod drzwi w terminie nawet jednego dnia roboczego od momentu identyfikacji usterki. Oznacza to, że wyślemy do Ciebie nową część zamienną w ekspresowym tempie a tę uszkodzoną odeślesz do nas w późniejszym czasie.

Wybierz dla siebie serwer ADAX XADA