Komputery do biura

Seria ADAX VERSO

null

ADAX VERSO
idealny komputer do biura

Jeśli potrzebujesz sprawnego i niezawodnego sprzętu, ADAX VERSO z pewnością Cię nie zawiedzie. Pracuj efektywniej bez względu na to, czy pełnisz swoje obowiązki w domu, czy w biurze. W serii ADAX VERSO znajdziesz również zamknięty w małej, kompaktowej obudowie komputer ADAX VERSO MINI.

Wszystkie specyfikacje wybranych modeli dobraliśmy tak, abyś mógł z łatwością wykonywać codzienne zadania, jakie stawia przed Tobą firma. Znakomita jakość w połączeniu z komponentami z najwyższej półki gwarantuje długą i wydajną pracę. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw zarówno małych, jak i większych, które spełni nawet największe wymagania.

 

Niezawodny procesor

Nie trać czasu na powolne działanie programów. Do ADAX VERSO wybieramy stabilną pamięć RAM o wielkości 8GB oraz wydajne i niezawodne procesory firmy Intel.

Sam możesz wybrać pomiędzy generacjami Core i3, Core i5 oraz Pentium Gold. Wszystkie cechują się szybkim i bezawaryjnym działaniem nawet przy wykonywaniu wielu zadań jednocześnie.

Pokonaj ograniczenia i zyskaj więcej,
wybierając procesory Intel

INTEL_LOGO

Efektywniejsza i szybsza praca

Dzięki zamontowanym dyskom SSD komputer biurowy ADAX VERSO pozwala na jeszcze szybszą realizację zadań, z którymi codziennie mierzysz się w biurze.

Natychmiastowe działanie pozwala zaoszczędzić czas oraz nakład pracy. Niska awaryjność oraz wytrzymałość sprawiają, że dyski świetnie poradzą sobie w ciągłej pracy przez długie lata. Ich pojemność dochodzi nawet do 512GB, więc nie musisz obawiać się, że zacznie brakować miejsca na kolejne pliki.

Możesz również rozbudować jednostkę poprzez dodanie dodatkowego dysku lub pamięci RAM.

Elegancja i prostota

Komputery biurowe z serii VERSO zamykamy w prostej,
kompaktowej obudowie, która z łatwością wpasuje się w otoczenie.

Komputery biurowe z serii VERSO oraz VERSO MINI zamykamy w prostej,
kompaktowej obudowie, która z łatwością wpasuje się w otoczenie

Czarny kolor oraz minimalizm tworzą profesjonalny wygląd, idealnie nadający się do każdego biura.
Bez względu na to, gdzie umieścisz komputer, będzie świetnie prezentował się w każdym pomieszczeniu

 

Logo systemu operacyjnego Windows 10 Home oraz Windows 10 Pro

Oprogramowanie

ADAX VERSO w swojej ofercie posiada Microsoft Windows 10 Home, jak i Microsoft Windows 10 Pro w wersji 64-bitowej.

Efektywnie zarządzaj powiadomieniami, aby uniknąć rozproszenia podczas pracy. Razem z Windows zadbasz o organizację kalendarza oraz wiadomościami e-mail. Łatwe udostępnianie dokumentów w OneDrive sprawi, że wspólna praca nad dokumentami stanie się znacznie prostsza.

Wersja Pro posiada również dodatkowe opcjonalności, które pomogą w pracy grupowej oraz zarządzaniu wieloma urządzeniami.

Logo Windows Defender

Bezpieczna praca

Każdy komputer biurowy posiada zainstalowaną usługę Microsoft Defender, która dba o bezpieczną pracę.

W czasie rzeczywistym wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowania oraz podejrzane pliki na komputerze. Bieżące aktualizacje, zapory oraz mechanizm antywirusowy zapewnią dodatkową ochronę. Teraz będziesz w stanie skupić się na powierzonych Ci zadaniach bez obaw o bezpieczeństwo danych.

Oszczędzaj energię
i dbaj o środowisko

W serii ADAX VERSO stawiamy na energooszczędność i ekonomiczne działanie.

Wszystkie podzespoły zostały dobrane tak, aby podczas codziennego korzystania z komputera biurowego zmniejszać zużycie energii. Dzięki tym działaniom ograniczamy zużycie zasobów naturalnych, a firma może cieszyć się dodatkowymi oszczędnościami.

Gwarancja_adax_libra_verso

Wsparcie

Wybierz komputer ADAX VERSO i uzyskaj jego pełną niezawodność.

 Zapewniamy 36 miesięcy gwarancji Door-To-Door na każde urządzenie sygnowane linią VERSO.

Wybierz dla siebie komputer z serii ADAX VERSO