Kim jesteśmy

ADAX to marka, która zawitała na polski rynek w 1993 roku i obecnie należy do Incom Group S.A.

Ugruntowana pozycja na rynku oraz najwyższa jakość sprawiły, że komputery ADAX szybko stały się jednym z liderów na rynku IT i zyskały rozpoznawalność w całej Polsce. Z ich możliwości korzystają szkolne pracownie informatyczne, biura, urzędy oraz użytkownicy domowi.

Do dziś komputery ADAX kojarzone są z trwałością i niezawodnością.

Rozwój

Na przestrzeni lat marka rozwijała się, dostosowując do zmian i potrzeb użytkowników.

Dzięki wsłuchiwaniu się w głos konsumenta, komputery stale utrzymują najwyższy poziom, spełniając wszelkie wygórowane wymagania.

Nowe modele oraz ich ciągły rozwój świadczą o dynamizacji marki. Wszystko po to, aby stale dostosowywać się do warunków dyktowanych przez współczesny rynek i zachować najwyższe standardy.

onas-rozwoj
onas-pc

Spersonalizowany komputer

Nie ma jednego uniwersalnego komputera dla wszystkich użytkowników.

Dlatego w ADAX skupiamy się na poszczególnych grupach, aby zrozumieć ich indywidualne potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wymagania profesjonalnych, jak i początkujących graczy, oferując im linię Draco.

W naszej ofercie posiadamy również komputery Libra, skierowane do szkół oraz Verso, przystosowane do potrzeb wielu firm.

Pracujemy również nad dedykowanym sprzętem dla osób starszych oraz profesjonalnych grafików.

Najwyższa jakość

Komputery ADAX projektujemy we współpracy ze światowymi liderami technologicznymi.

Każdy z nich poddawany jest szczegółowym i ekstremalnym testom. Przy ich produkcji korzystamy z najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów od cenionych producentów takich jak Intel, AMD, MSI, ASUS czy Gigabyte.

Każdy komputery posiada również certyfikat Microsoft Hardware Quality Labs.

onas-jakosc
LIBRA_sluchawki

Niezawodna obsługa

Sprawnie funkcjonujący serwis gwarancyjny oraz fachowa obsługa świadczą o tym, że stawiamy użytkownika oraz jego potrzeby na pierwszym miejscu.

Zwracamy również uwagę na to, aby poza niezawodnością komputery wyróżniały się eleganckim designem oraz energooszczędnym działaniem.

Dzięki temu ponad tysiąc firm partnerskich zawierzyło marce i do dziś oferuje ją w całym kraju.