Komputery dla graczy

ADAX

DRACO

Wydajny i ekonomiczny

Seria ADAX DRACO to doskonały przykład tego jak niewiele potrzeba do uzyskania fenomenalnego kompromisu między ceną a wydajnością komputera do gier (oraz do nauki, oczywiście).

Poza tym, że bez problemu uruchomisz na nim gry ze swojej biblioteki to jeszcze wygląda po prostu pięknie, aż żal chować go pod biurko!

DRACO teraz w nowej obudowie!

DRACO to uniwersalny, minimalistyczny i nowoczesny design. Przyciemniony panel boczny ze szkła hartowanego, przez który subtelnie przebija się konfigurowalne ARGB na trzech wentylatorach, a w niektórych konfiguracjach dodatkowo na chłodzeniu procesora. Panele dodatkowo posiadają beznarzędziowy system montażu więc dostanie się do wnętrza komputera jest szybkie, proste i wygodne.

Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów (jak na TAKĄ obudowę), 399 x 215 x 407 mm, wewnątrz możemy zmieścić niebywale szeroki wachlarz konfiguracji, np.:

  • płytę główną nawet w rozmiarze E-ATX;
  • wieżowy radiator chłodzenia procesora do 162 mm lub wodne typu AIO 240;
  • kartę graficzną do 340 mm;
  • nawet cztery dyski 2,5″ z czego dwa zamiennie z 3,5″.

Całość zwieńczona wysoką jakością wykonania oraz świetną cyrkulacją powietrza, którą zawdzięczamy zamontowaniu zasilacza na froncie oraz perforacji na dole i górze obudowy. Taki układ pozwala na naturalny przepływ nagrzanego powietrza ku górze który dodatkowo wzmacniają wentylatory.

Co montujemy wewnątrz?

ADAX DRACO to seria, do której produkcji wykorzystujemy:

  • procesory Intel Core i3 oraz Core i5 12 lub 13 generacji bądź procesory AMD Ryzen 5 serii 4000 lub 5000. Odpowiednio dobrany procesor to serce komputera do gier.
  • karty graficzne nVidia GeForce serii GTX 16xx lub AMD Radeon RX 6500 XT. Numer 1 w grach, w duecie z procesorem zapewni dostateczną ilość FPS (klatek na sekundę) w grach.
  • pamięć RAM minimalnie 16GB DDR4 3200 MT/s. Dostateczna ilość pamięci na start z możliwością bezproblemowej rozbudowy nawet do do 64GB.
  • dyski SSD M.2 NVMe o pojemności minimalnie 500GB oraz prędkości R/W minimalnie 1500 MB/s. Szybkie ładowanie systemu operacyjnego oraz gier a w razie potrzeby każdego DRACO rozbudujesz o kolejne dyski.
  • płyty główne dobieramy adekwatnie do konfiguracji, jedynie od renomowanych producentów: MSI, Gigabyte, ASUS.
  • sprawdzone i pewne zasilacze wysokiej jakości, certyfikowane 80 Plus, posiadające komplet najważniejszych zabezpieczeń.

Nie ograniczamy się do jednego rozwiązania od „czerwonych”, „zielonych” czy „niebieskich”, nasze konfiguracje ADAX DRACO zmieniają się tak jak zmienia się podświetlenie zamontowanych w nich wentylatorów.

Podążamy za trendami i nowymi rozwiązaniami, za ciągle zmieniającymi się grami i wymaganiami użytkowników!

Drakońska selekcja

Jakość potwierdzona testami

Pomimo tego, że ufamy swoim dostawcom to i tak DRACOńsko testujemy praktycznie wszystkie układy w naszych komputerach. Rozgrzewamy sprzęt do czerwoności, żeby mieć w 100% pewność, że każdy wypuszczany przez nas na wolność ADAX DRACO jest gotowy na największych hardkorów gamingu i nie zawiedzie Cię nawet podczas wielogodzinnych sesji!

ADAX DRACO to najlepsze podzespoły od najlepszych producentów komponentów na rynku. Dobierane przez zespół profesjonalistów i zapaleńców gamingu w jednym. Optymalne konfiguracje bez wąskiego gardła czyli np. nadmiernie mocnej karty graficznej dobranej do zbyt słabego procesora.

Gwarancja_adax_draco

3-letnia gwarancja doskonałej jakości

Wszystkie komputery serii DRACO objęte są
36-miesięczną gwarancją w trybie Door-To-Door.
Windows_11_logo

System operacyjny Windows 11

W serii DRACO instalowany jest system Microsoft Windows 11 Home lub Professional

Wybierz dla siebie komputer z serii ADAX DRACO