Komputery dla grafików

Seria ADAX PICTOR

null

Komputer dla grafika
ADAX PICTOR

ADAX PICTOR to sprzęt, który doskonale sprawdzi się podczas tworzenia grafik komputerowych i modeli 3D. Wszystko za sprawą potężnej mocy obliczeniowej i kart graficznych z serii Nvidia Quadro. Dzięki nim skupisz się na tworzeniu wyjątkowych obrazów, szczegółowych konstrukcji czy pięknych animacji.

Nie musisz zastanawiać się, jaki powinien być najlepszy komputer dla grafika w 2022 roku. Seria PICTOR to odpowiedź na potrzeby profesjonalnego grafika, projektanta CAD, monitoringu oraz potężnych programów obliczeniowych.

Z ADAX PICTOR możesz działać praktycznie bez ograniczeń. Precyzyjnie dobrane podzespoły od światowych producentów zapewniają stabilne i płynne działanie nawet podczas intensywnej pracy. Takie podejście przyspiesza i ułatwia proces projektowania w systemach CAD oraz programach graficznych.

Karta graficzna do zadań specjalnych

Wybierz kartę graficzną Nvidia, która pozwoli Ci realizować rozbudowane i wymagające projekty.

Komputer ADAX PICTOR z kartą NVIDIA RTX A6000 zapewnia wszystko, czego potrzebują projektanci, inżynierowie i artyści, aby sprostać dzisiejszym wymaganiom dotyczącym ich komputerów stacjonarnych.

Zbudowany na architekturze NVIDIA Ampere, RTX A6000 łączy w sobie 84 rdzenie RT drugiej generacji, 336 rdzeni Tensor trzeciej generacji i 10 752 rdzeni CUDA z 48 GB pamięci graficznej, zapewniając niespotykaną dotąd jakość renderingu, sztuczną inteligencję, grafikę i wydajność obliczeniową. Poprzez połączenie dwóch kart RTX A6000 za pomocą NVIDIA NVLink ™ uzyskuje się 96 GB łącznej pamięci GPU. Dostęp do mocy obliczeniowej stacji roboczej możliwy jest z dowolnego miejsca dzięki oprogramowaniu do zdalnego dostępu NVIDIA Enterprise Management Toolkit (NVWMI).

Twórz niesamowite produkty, projektuj najnowocześniejsze budynki, dokonuj przełomów naukowych i twórz wciągającą rozrywkę za pomocą najpotężniejszego na świecie rozwiązania graficznego.

Potęga zamknięta w procesorze

Każdy ADAX PICTOR wyposażamy w procesor Intel Core oraz standardową pamięć RAM o wielkości 32 GB, którą możesz rozbudować nawet do 256GB. Taki wybór zapewnia stabilne działanie oraz niezachwianą płynność podczas wymagającej pracy.

Wybierz pomiędzy Intel Core i7 a Intel Core i9. Realizuj swoje cele, dostosowując ADAX PICTOR do własnych wymagań.

Pokonaj ograniczenia i zyskaj więcej,
wybierając procesory Intel

INTEL_LOGO

Działaj bez opóźnień

Komputer dla grafika komputerowego oraz projektanta CAD musi wyróżniać się szybkością i dużą ilością wolnego miejsca. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań programów.

 

Działaj błyskawicznie, korzystając z dysku SSD M.2 NVMe 1TB. Aby stworzyć idealne warunki i jeszcze bardziej przyspieszyć pracę, rozbuduj sprzęt o kolejne dyski SSD i HDD lub utwórz macierze RAID.

Moc ukryta w klasycznym stylu

Design obudowy ADAX PICTOR cechuje się prostym i eleganckim wykonaniem. Dzięki temu sprzęt wkomponowuje się w każde środowisko pracy.

Ciemna kolorystyka oraz minimalistyczny styl nadają ADAX PICTOR klasycznego wyglądu.
Bez względu na to, czy będzie towarzyszyć Ci w biurze, w domu czy na hali produkcyjnej, docenisz jego uniwersalizm i wszechstronne zastosowanie.

Logo systemu operacyjnego Windows 10 Home oraz Windows 10 Pro

Oprogramowanie

Postaw na pełen profesjonalizm
z Windows 11 lub 10 w wersji Professional.

Wykorzystaj możliwości, które oferuje wersja Pro. Dzięki rozszerzonej opcji możesz wygodnie zarządzać wirtualnymi pulpitami oraz działać wielozadaniowo.

Dodatkowe funkcje pozwalają natomiast lepiej spersonalizować Twój komputer. Wersja Pro oferuje również możliwość korzystania z pióra cyfrowego Windows Ink oraz opcje logowania Windows Hello.

Logo Windows Defender

Bezpieczna praca

Zadbaj o bezpieczną pracę, wykorzystując pełen potencjał Microsoft Defender oraz dysków SSD.

Microsoft Defender zabezpiecza komputer w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem oraz ostrzega przed podejrzanymi plikami.

Dyski SSD natomiast to nie tylko pamięć — ich cechą jest wytrzymałość oraz duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu Twoje dane są dodatkowo chronione.

Gwarancja_adax_libra_verso

Wsparcie

Wybierz komputer ADAX PICTOR i uzyskaj jego pełną niezawodność.

Zapewniamy 36 miesięcy gwarancji Door-To-Door na każde urządzenie sygnowane linią PICTOR.