Komputery dla graczy ADAX Draco

Seria ADAX DRACO PBM powered by MSI

Smocza synergia


ADAX ma przyjemność przedstawić owoc współpracy z najlepszymi na rynku – firmą Micro-Star International (MSI)! Seria ADAX DRACO PBM (Powered by MSI) to specjalnie dobrane komponenty, które gwarantują najwyższą jakość i kompatybilność, zamknięte w wyjątkowo estetycznej obudowie.

Karta graficzna MSI RTX 4060 Ti Gaming X 8GB

Jeśli komputer do gier to i dedykowana do tego celu karta graficzna! ADAX DRACO PBM WXHC14400F wyposażyliśmy w nowoczesny układ oparty o architekturę Ada Lovelace.

Karta MSI RTX 4060 Ti Gaming X 8GB została wyposażona w ulepszony system chłodzenia Twin Frozr 9 z dwoma wentylatorami Torx Fan 5.0, które pracują pasywnie w sytuacjach kiedy karta nie jest obciążana np. grami.

Dodatkowo karta zapewnia wsparcie takich technologii jak NVIDIA DLSS 3, Ray Tracing czy NVIDIA Reflex.

Idealny duet

Projektując komputery zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie zestawienie podzespołów. Nie inaczej jest w wypadku ADAX DRACO PBM WXHC14400F.

Ten konkretny model DRACO PBM został wyposażony w najnowszy, 10-cio rdzeniowy i 16-sto wątkowy procesor Intel Core i5-14400F, który sparowany został z 32GB pamięciami RAM typu DDR5 o wydajności 6000 MT/s i opóźnieniem CL30. Pamięci pracują dwukanałowo w układzie 2x16GB.

Rozbudowane możliwości

Projektując komputery zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie zestawienie podzespołów.
Nie inaczej jest w wypadku ADAX DRACO PBM WXHC14400F.

Ten konkretny model DRACO PBM został wyposażony w najnowszy, 10-cio rdzeniowy i 16-sto wątkowy procesor Intel Core i5-14400F,
który sparowany został z 32GB pamięciami RAM typu DDR5 o wydajności 6000 MT/s i opóźnieniem CL30. Pamięci pracują dwukanałowo w układzie 2x16GB.

Dysk SSD MSI SPATIUM M480 Pro 1TB

Wiemy, że dla użytkowników PC prędkość ładowania systemu operacyjnego czy ulubionych gier ma istotne znaczenie. Jeśli nie jesteś cierpliwy to ten komputer jest dla Ciebie! Wyposażony został w dysk półprzewodnikowy MSI SPATIUM M480 Pro o pojemności 1TB i niebagatelnych maksymalnych parametrach zapisu i odczytu wynoszących odpowiednio 7400 MB/s oraz 6000 MB/s.

Płyta główna MSI PRO B760M-A WIFI

ADAX DRACO PBM WXHC14400F oparty jest o platformę Intela zbudowanej na płycie głównej MSI PRO B760M-A WIFI, która zapewnia szereg przydatnych złączy i funkcji. Niewątpliwie do jej istotnych zalet należą: chłodzona sekcja zasilania procesora, LAN 2,5 GbE, zintegrowany moduł WiFi 6E + Bluetooth 5.3 a także szybkie złącza USB 3.2 Gen 2 o prędkości do 10 Gb/s.

Zasilacz MSI MAG
A650BN

Prawdziwe serce tego smoczego gatunku to zasilacz MSI MAG A650BM. Jakość potwierdzona certyfikatem sprawności 80 PLUS Bronze i odpowiedni zapas mocy pozwoli cieszyć się długotrwałą i bezawaryjną pracą wszystkich komponentów a stosowane w nich zabezpieczenia stanowią dodatkową ochronę przed niepożądanymi wypadkami. Wśród tych zabezpieczeń znajdują się między innymi: OTP (przed przegrzaniem), OPP (przed przeciążeniem), SCP (przeciwzwarciowe) czy SIP (przed prądami udarowymi).

Nowoczesna obudowa z pionową wentylacją

ADAX DRACO PBM WXHC14400F zamknięty jest w nowoczesnej i minimalistycznej obudowie o stosunkowo kompaktowych rozmiarach (399 x 215 x 407 mm), które zostały osiągnięte dzięki zamontowaniu zasilacza za przednim panelu obudowy. Zabieg ten pozytywnie wpłynął na pojemność konstrukcyjną wnętrza jednostki i pozwolił na uzyskanie naturalnej cyrkulacji powietrza. DRACO PBM oddycha zaciągając świeże powietrze od dołu a usytuowane na górze i z tyłu wentylatory wypychają je na zewnątrz.

Przyciemniony panel ze szkła hartowanego

ADAX DRACO PBM posiada przyciemniony panel ze szkła hartowanego, dzięki któremu możemy podejrzeć pracujące wewnątrz podzespoły, subtelnie podświetlone przez trzy wentylatory 120mm. Podświetlenie wentylatorów jest adresowalne (ARGB), co pozwala na sterowanie kolorem każdej z diod niezależnie i tym samym tworzenie dodatkowych efektów wizualnych. Oba panele obudowy można ściągnąć jednym ruchem bez wykorzystania narzędzi. Wystarczy pociągnąć panel w przystosowanym do tego celu miejscu.

Gwarancja_adax_draco

Gwarancja door-to-door

Wszystkie komputery ADAX objęte są 3-letnią gwarancją realizowaną w trybie door-to-door.
Windows_11_logo

Windows 11 Home

Komputer ADAX DRACO PBM WXHC14400F posiada preinstalowany system operacyjny Windows 11 Home.

Komputer ADAX DRACO PBM WXHC14400F powered by MSI kupisz w

morele