Komputery dla graczy

ADAX

DRACO

EXTREME

Bezkompromisowa wydajność

ADAX DRACO EXTREME dedykujemy wszystkim tym, którzy wymagają od sprzętu najwyższej wydajności komponentów. Projektując modele z serii DRACO EXTREME powtarzamy jak mantrę jedno słowo – FPS…, FPS…, FPS…, ponieważ to właśnie klatki na sekundę (FPS – Frames Per Second = klatki na sekundę) są wyznacznikiem płynności gry i oczkiem w głowie każdego gracza.

Nieważne czy grasz w rozdzielczości FHD, QHD czy 4K – dopasujemy specjalnie dla Ciebie parametry DRACO EXTREME tak, żeby rozgrywka pozostała na odpowiednio wysokim poziomie a immersja z grą – niczym niezakłócona.

DRACO EXTREME teraz w nowej obudowie!

DRACO EXTREME to uniwersalny, minimalistyczny i nowoczesny design. Przyciemniony panel boczny ze szkła hartowanego, przez który subtelnie przebija się konfigurowalne ARGB na trzech wentylatorach, a w niektórych konfiguracjach dodatkowo na chłodzeniu procesora. Panele dodatkowo posiadają beznarzędziowy system montażu więc dostanie się do wnętrza komputera jest szybkie, proste i wygodne.

Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów (jak na TAKĄ obudowę), 399 x 215 x 407 mm, wewnątrz możemy zmieścić niebywale szeroki wachlarz konfiguracji, np.:

  • płytę główną nawet w rozmiarze E-ATX;
  • wieżowy radiator chłodzenia procesora do 162 mm lub wodne typu AIO 240;
  • kartę graficzną do 340 mm;
  • nawet cztery dyski 2,5″ z czego dwa zamiennie z 3,5″.

Całość zwieńczona wysoką jakością wykonania oraz świetną cyrkulacją powietrza, którą zawdzięczamy zamontowaniu zasilacza na froncie oraz perforacji na dole i górze obudowy. Taki układ pozwala na naturalny przepływ nagrzanego powietrza ku górze który dodatkowo wzmacniają wentylatory.

Skąd bierze się tyle FPS?

Magia stojąca za serią ADAX DRACO EXTREME to oczywiście podzespoły, które wykorzystujemy w ich produkcji. Wachlarz konfiguracji jest tak szeroki jak wysokie są wymagania naszych klientów:

  • procesory od Intel Core i3 do nawet Core i9 12 lub 13 generacji bądź procesory AMD Ryzen 5 do Ryzen 9 serii 4000 lub 5000. To pierwszy punkt na liście podczas projektowania komputera. Dla modeli z wysokim TDP stosujemy chłodzenie wodne.
  • karty graficzne nVidia GeForce serii RTX 30/40 lub AMD Radeon RX 6600 lub 7600 wzwyż. Najważniejszy komponent wchodzący w skład PC do gier, dopasowujemy model karty odpowiednio do wydajności procesora.
  • pamięć RAM minimalnie 16GB DDR4 3200 MT/s lub 16GB DDR5 5600 MT/s a dodatkowo, w razie takiej potrzeby, rozbudujesz ją nawet do 128GB.
  • dyski SSD M.2 NVMe o pojemności minimalnie 500GB oraz prędkości R/W minimalnie 1500 MB/s. Potrzebujesz większej pojemności? Nie ma problemu, każdy DRACO EXTREME możemy rozbudować o kolejne dyski M.2 lub 2,5/3,5″ SATA.
  • płyty główne dobieramy adekwatnie do konfiguracji, jedynie od renomowanych producentów: MSI, Gigabyte, ASUS.
  • sprawdzone i pewne zasilacze wysokiej jakości, certyfikowane 80 Plus, posiadające komplet najważniejszych zabezpieczeń.

Nie ograniczamy się do jednego rozwiązania od „czerwonych”, „zielonych” czy „niebieskich”, nasze konfiguracje ADAX DRACO EXTREME zmieniają się tak jak zmienia się podświetlenie zamontowanych w nich wentylatorów.

Podążamy za trendami i nowymi rozwiązaniami, za ciągle zmieniającymi się grami i wymaganiami użytkowników!

Drakońska selekcja

Jakość potwierdzona testami

Pomimo tego, że ufamy swoim dostawcom to i tak DRACOńsko testujemy praktycznie wszystkie układy w naszych komputerach. Rozgrzewamy sprzęt do czerwoności, żeby mieć w 100% pewność, że każdy wypuszczany przez nas na wolność ADAX DRACO EXTREME jest gotowy na największych hardkorów gamingu i nie zawiedzie Cię nawet podczas wielogodzinnych sesji!

ADAX DRACO EXTREME to najlepsze podzespoły od najlepszych producentów komponentów na rynku. Dobierane przez zespół profesjonalistów i zapaleńców gamingu w jednym. Optymalne konfiguracje bez wąskiego gardła czyli np. nadmiernie mocnej karty graficznej dobranej do zbyt słabego procesora.

Gwarancja_adax_draco

3-letnia gwarancja doskonałej jakości

Wszystkie komputery serii DRACO objęte są
36-miesięczną gwarancją w trybie Door-To-Door.
Windows_11_logo

System operacyjny Windows 11

W serii DRACO instalowany jest system Microsoft Windows 11 Home lub Professional

Wybierz dla siebie komputer z serii ADAX DRACO EXTREME