Komputery dla graczy ADAX

Seria ADAX PIXEL

Intel® Core 12-tej generacji
nowy poziom wydajności dla graczy w ADAX PIXEL.

Aby uwolnić prawdziwą gamingową moc, ADAX PIXEL wykorzystuje potencjał płynący z procesorów Intel® najnowszej generacji. Dwunasta generacja Intel® Core to wydajność, która pozwoli na prowadzenie wirtualnych batalii bez ograniczeń.

Zastosowana w procesorach architektura hybrydowa umożliwia płynne rozgrywanie najnowszych tytułów gier komputerowych przy ich jednoczesnym streamowaniu oraz personalne podkręcenie wydajności.

Wsparcie rdzeni typu Performance oraz typu Efficient pozwala realizować graczom ich cele i eliminować wrogów dzięki maksymalizacji wydajności i czasu reakcji. Technologia Intel® Thread Director inteligentnie rozdziela obciążenia w czasie rzeczywistym, zapewniając rewolucyjną produktywność podczas korzystania z trybu wielozadaniowego.

Procesory Intel® Core™ 12-tej generacji to nowe możliwości, które zapewnią wyższy poziom rozgrywki na komputerach gamingowych ADAX PIXEL i poprowadzą graczy ku zwycięstwu.

null

ADAX PIXEL
Limitowana edycja wrażeń

ADAX PIXEL to limitowana seria komputerów dedykowanych dla wymagających graczy. Model został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy szukają produktów niepowtarzalnych i wyjątkowych. Oryginalny design zdecydowanie wyróżnia ten model na tle produktów dostępnych na polskim rynku.

Unikalny panel przedni obudowy robi niesamowite wrażenie, a diody – piksele z których jest skonstruowany umożliwiają całkowicie indywidualną konfigurację i uzyskanie niespotykanych efektów świetlnych. Dowolnie modyfikowany kształt i układ pozwalają stworzyć unikatową tożsamość.

Niespotykana moc

  • najnowszy procesor 12-generacji Intel® Core i7-12700K
  • kartę graficzną nVidia RTX3090 z pamięcią 24GB
  • dysk SSD M.2 NVMe 1TB + SSD M.2, 2,5″ lub dysk HDD 3,5″
  • pamięć RAM 32GB DDR5 RGB z możliwością rozszerzenia do 128GB
  • Microsoft Windows 11 Home
  • chłodzenie wodne ARGB

Włącz maksimum gry

W komputerach ADAX wykorzystujemy najlepsze podzespoły do produkcji, dlatego PIXEL jest komputerem wyjątkowym, ale też niezawodnym. W ADAX wiemy jak ważna jest przewaga nad wirtualnym przeciwnikiem.

Procesor superwydajnego komputera musi mieć doskonały system chłodzący. Dlatego PIXEL wyposażony jest w chłodzenie wodne z wentylatorami RGB. W całej obudowie znajduje się dodatkowo 7 wentylatorów, dzięki którym AIRFLOW jest niezakłócony, a w środku panuje idealna temperatura pracy dla podzespołów.

PIXEL już na starcie staje się najlepszym komputerem gamingowym. Wyprzedza konkurencję swoim wyglądem, charakterem i wydajnością. Konstrukcja panelu imituje kwadratową grę Minecraft – znaną wśród graczy na całym świecie.

Ułożenie kwadracików na panelu możemy dowolnie modyfikować. Takie rozwiązanie pozwoli posiadaczowi urządzenia także cofnąć się w czasie i przenieść się do lat, w których Tetris był kultową grą uwielbianą przez wszystkich.

Gamepad w sprzęcie dla gracza*

W zestawie z komputerem dołączony jest gamepad. Za jego pomocą posiadacz PIXEL’a może dowolnie modyfikować i tworzyć własne świetlne tapety.

Gra na obudowie nie będzie problemem. Ścigaj się, skacz i układaj klocki – ciesząc się z możliwości jakie oferuje komputer gamingowy.

*dostępny w wybranych konfiguracjach

Wydajność podczas gry

Aby PIXEL uwolnił całą swoją gamingową moc, potrzebuje wytrzymałego użytkownika. Podejmij rzucone wyzwanie i stań się niepokonany na polu walki – z ADAX PIXEL to naprawdę proste.

Procesor Intel® 12-generacji rozpędza komputer. Optymalnie dobrana liczba rdzeni i wątków podkręca możliwości sprzętu i uprzyjemnia rozgrywkę. Prędkość spod znaku PIXEL to także zasługa dysku SSD M.2 NVMe o pojemności 1TB. Wydajność to przewaga tego modelu, dzięki czemu startuje z  pole position względem konkurencji.

Parametry ADAX PIXEL będą idealne dla większości najnowszych tytułów gier, gdy oczekiwania wzrosną jest możliwość rozbudowania jednostki o kolejne dyski SSD lub HDD.

Dzięki 32GB pamięci DDR5 płynność działania będzie niezawodna, a wirtualne wyzwania zrealizujesz w czasie rzeczywistym. To jednak nie koniec. Komputer ADAX PIXEL można wyposażyć w kolejne moduły pamięci, dzięki czemu można zwiększyć pojemność do 128GB.

Płynność to podstawa

ADAX PIXEL jest bezkonkurencyjny na polu walki. Dlatego w komputerze zainstalowano totalnie mocną kartę  Nvidia RTX3090 z pamięcią 24GB z chłodzeniem wodnym ARGB. Dzięki temu podwyższona częstotliwość zostanie utrzymana na poziomie 1700 MHz.

 

 

Patrz i podziwiaj

ADAX PIXEL jest nie tylko niezawodny, ale i po prostu piękny.

Jedna ze ścian  ADAX PIXEL została wykonana ze szkła hartowanego, dzięki czemu można zajrzeć do wnętrza i podziwiać centrum mocy. Podświetlone komponenty są bardzo efektowne, a kolory można ustawić według preferencji. Całość robi niezwykłe wrażenie.

Gwarancja_ADAX_czerwona

3-letnia gwarancja doskonałej jakości

Wszystkie komputery ADAX PIXEL objęte są
36-miesięczną gwarancją Door-To-Door
grafika_5 200_200 win 11

System operacyjny Windows 11

W serii PIXEL instalowany jest system Microsoft Windows 11 Home

Wybierz dla siebie komputer gamingowy ADAX