Komputery dla graczy ADAX Draco

Seria ADAX DRACO

null

ADAX DRACO
ciesz się płynną rozgrywką ulubionych gier

ADAX DRACO to bazowy model serii gamingowej ADAX. Powstał z myślą o tych graczach, którzy rozpoczynają swoją przygodę w świecie gier. Nie wymagający dużych nakładów finansowych DRACO pozwoli cieszyć się ulubionymi tytułami w optymalnej wydajności.

W serii DRACO wykorzystujemy tylko niezawodne, najlepsze podzespoły od światowych producentów. Dzięki starannemu dobraniu parametrów będziesz mógł swobodnie przenieść się w świat rozgrywki, przeżywając ją na zupełnie nowym poziomie.

Już na etapie produkcji komputer zostaje poddany szeregowi rygorystycznych testów pod kątem weryfikacji sprawności i wydajności. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się każdą rozgrywką w najlepszym wydaniu. ADAX DRACO pozwoli Ci rozwinąć swoją pasję oraz zostać profesjonalnym graczem, dzięki możliwości dalszej rozbudowy. Dodawaj i modyfikuj podzespoły na własne życzenie bez potrzeby kupowania nowego sprzętu.

Wejdź do gry

  • procesor INTEL Core i3 lub i5 dziesiątej generacji bądź AMD Ryzen 5
  • karta graficzna nVidia GeForce GTX 1050 4GB, nVidia GeForce GTX 1650 4GB lub nVidia GeForce GTX 1660 SUPER z pamięcią 6GB
  • Dysk SSD M.2 o pojemności min. 512GB oraz odczycie i zapisie na poziomie 1500 MB/s
  • Pamięć DDR4 RAM 16 GB
  • dedykowana płyta główna MSI lub Gigabyte

Ulepsz swój komputer gamingowy ADAX DRACO według własnych wymagań
i nie pozwól się ograniczać!

Wydajność w najlepszym wydaniu

Poczuj, czym jest prawdziwa wydajność w świecie gamingu dzięki sześciordzeniowym procesorom
INTEL dziesiątej/jedenastej generacji lub AMD Ryzen 5.

Optymalnie dobrana liczba rdzeni i wątków zwiększy twoje możliwości oraz komfort grania.
Od teraz będziesz mógł w pełni cieszyć się ekstremalnymi wrażeniami płynącymi z rozgrywanych tytułów.

 

Zaufaj testom Passmark CPU mark
i wybierz jednego z gigantów!

INTEL_LOGO
AMD_LOGO

Płynność, o jakiej marzysz jest teraz na wyciągnięcie ręki

Dzięki 16GB pamięci DDR4 nie będziesz musiał martwić się o przerwy i zawieszenia w trakcie prowadzenia ważnej rozgrywki.

Parametry płyty zostały dobrane tak, aby zapewnić płynność nawet podczas grania w wymagające pozycje. Popraw swoją efektywność i bez problemu realizuj nawet najtrudniejsze misje przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.

Możliwości nie muszą się na tym kończyć! Wyposaż komputer stacjonarny PC o kolejne moduły RAM, jeszcze bardziej zwiększając wydajność swojego desktopa.

Rozwiń prędkość

Ciesz się szybkością pracy swojego komputera gamingowego dzięki wbudowanym dyskom SSD M.2 o pojemności 512 GB oraz odczycie i zapisie na poziomie 1500 MB/s.

Standardowo proponowane parametry będą idealne dla większości topowych tytułów gier. Jeśli to wciąż za mało możesz rozbudować jednostkę o kolejne dyski HDD lub SSD.

Zwizualizuj emocje

W ADAX DRACO doskonały obraz zapewniamy dzięki zastosowaniu sprawdzonych kart graficznych nVidia GeForce GTX 1050 4GB, GTX 1650 lub  Nvidia serii GeForce GTX 1660 SUPER z pamięcią 6GB.

Zagwarantuj sobie wysoką wydajność podczas każdej rozgrywki z taktowaniem nawet do 1590 MHz. Zachwycająca jakość obrazu podczas sesji pozwoli ci na nowo odkrywać wyjątkowość gamingowego świata.

Ciesz się niesamowitą grafiką oraz niskim zużyciem energii, prowadząc rozgrywki na najwyższym poziomie.

Zadbaj o chłodzenie i stylowy design

W ADAX DRACO zadbaliśmy również o design i jakość obudowy. Zajrzyj do stylowego wnętrza swojej jednostki dzięki bocznej pokrywie ze szkła hartowanego.

Podświetlenia komponentów nadają charakteru, a każdy gracz może indywidualnie dostosować kolor. Wbudowany system chłodzenia gwarantuje stałe utrzymanie odpowiedniej temperatury nawet podczas wymagających rozgrywek. Całość składa się na idealny komputer dla gracza.

Gwarancja_ADAX_czerwona

3-letnia gwarancja doskonałej jakości

Wszystkie komputery gamingowe DRACO objęte są
36-miesięczną gwarancją Door-To-Door.
Oprogramowanie_windows

System operacyjny Windows 11

W serii DRACO instalowany jest system Microsoft Windows 11 Home lub Professional

Wybierz dla siebie komputer z serii ADAX DRACO