Komputery dla graczy ADAX Draco

Seria ADAX DRACO PGA 2023

Wydajny i ekonomiczny

Poznaj Serię ADAX DRACO PGA 2023 przygotowaną specjalnie na Poznań Game Arena – największe targi rozrywki i multimediów w Europie Środkowo-Wschodniej. Seria ADAX DRACO to doskonały przykład fenomenalnego kompromisu między ceną, a wydajnością komputera do gier.

20231003_PGA_komputer_PGAblue
20231003_PGA_komputer_PGAblue
20231003_PGA_komputer_PGAblue

Seria DRACO PGA 2023 moc w nowoczesnym stylu

DRACO to uniwersalny, minimalistyczny i nowoczesny design. Przyciemniony panel boczny ze szkła hartowanego, przez który subtelnie przebija się konfigurowalne ARGB na trzech wentylatorach, a w niektórych konfiguracjach dodatkowo na chłodzeniu procesora. Panele boczne dodatkowo posiadają beznarzędziowy system montażu więc dostanie się do wnętrza komputera jest szybkie, proste i wygodne.

Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, 399 x 215 x 407 mm, wewnątrz możemy zmieścić niebywale szeroki wachlarz konfiguracji, np.:

  • płytę główną nawet w rozmiarze E-ATX;
  • wieżowy radiator chłodzenia procesora do 162 mm lub wodne typu AIO 240;
  • kartę graficzną do 340 mm;
  • nawet cztery dyski 2,5″ z czego dwa zamiennie z 3,5″.

Całość zwieńczona wysoką jakością wykonania oraz świetną cyrkulacją powietrza, którą zawdzięczamy zamontowaniu zasilacza na froncie oraz perforacji na dole i górze obudowy. Taki układ pozwala na naturalny przepływ nagrzanego powietrza ku górze który dodatkowo wzmacniają wentylatory.

Edycja limitowana na targi PGA 2023

ADAX DRACO PGA 2023 – komponenty bez kompromisów:

  • procesory Core i5 13 generacji, zapewnią odpowiednią wydajność, kiedy tylko będzie potrzebna.
  • karty graficzne nVidia RTX 4070 oraz RTX 4060, w duecie z procesorem zapewnią wystarczającą ilość FPS (klatek na sekundę), aby cieszyć się ultra płynną rozgrywką.
  • pamięć RAM 16GB lub 32GB. Optymalna ilość pamięci na start z możliwością bezproblemowej rozbudowy nawet do do 128GB.
  • dyski SSD M.2 NVMe o pojemności 1TB oraz prędkości R/W aż 4150MB/S. Szybkie ładowanie systemu operacyjnego oraz gier a w razie potrzeby każdego DRACO rozbudujesz o kolejne dyski.
  • płyty główne dobrana adekwatnie do konfiguracji, jedynie od renomowanego producenta: Gigabyte.
  • sprawdzone i pewne zasilacze wysokiej jakości marki be quiet!, certyfikowane 80 Plus, posiadające komplet najważniejszych zabezpieczeń.

Konfiguracje serii ADAX DRACO PGA 2023 oparliśmy o sprawdzone i wydajne rozwiązania.

Podążamy za trendami i nowymi rozwiązaniami, za ciągle zmieniającymi się grami i wymaganiami użytkowników!

Drakonska selekcja

Jakość potwierdzona testami

Pomimo tego, że ufamy swoim dostawcom to i tak DRACOńsko testujemy praktycznie wszystkie układy w naszych komputerach. Rozgrzewamy sprzęt do czerwoności, żeby mieć w 100% pewność, że każdy wypuszczany przez nas na wolność ADAX DRACO jest gotowy na największych hardkorów gamingu i nie zawiedzie Cię nawet podczas wielogodzinnych sesji!

ADAX DRACO to najlepsze podzespoły od najlepszych producentów komponentów na rynku. Dobierane przez zespół profesjonalistów i zapaleńców gamingu w jednym. Optymalne konfiguracje bez wąskiego gardła czyli np. nadmiernie mocnej karty graficznej dobranej do zbyt słabego procesora.

Gwarancja_adax_draco

3-letnia gwarancja doskonałej jakości

Wszystkie komputery serii DRACO objęte są
36-miesięczną gwarancją w trybie Door-To-Door.
Windows_11_logo

System operacyjny Windows 11

W serii DRACO instalowany jest system Microsoft Windows 11 Home lub Professional