Komputery

Seria ADAX AiO

null

PREMIERA w ofercie ADAX

Komputer All-in-One – kompaktowe rozwiązanie na niewielkiej przestrzeni

Marka ADAX poszerza portfolio o nowy, oczekiwany przez klientów model – komputer All-in-One.

Dzięki wbudowanemu w monitor komputerowi  urządzenie jest niezwykle ergonomiczne i estetyczne, przy jednoczesnym zachowaniu jakości i wydajności. Wyposażone w głośniki i kamerę stanowi doskonałe narzędzie pracy i rozrywki nie zajmując jednocześnie zbyt wiele miejsca.

Ten energooszczędny, kompaktowy komputer to odpowiedź na potrzeby wielu użytkowników. Doskonale sprawdzi się zarówno w biznesie, szkolnictwie, sklepie czy salonie usługowym.

Prosta forma, łatwość obsługi, skondensowane funkcje oraz bogate wyposażenie

w jednym urządzeniu – ADAX AiO

 

Logo Intel

Niezwykła wydajność

Komputer ADAX AiO został wyposażony w wysokonapięciowe procesory Intel® Core™ 12. lub 13. – zostawiając wybór pomiędzy generacjami od Core i3 po Core i7. Dzięki technologii INTEL ® Turbo Boost możliwe jest automatyczne zwiększanie taktowania zegarów, co oznacza wyższą produktywność i dynamikę przy jednoczesnym znacznym obniżeniu zapotrzebowania na energię.

Jeden sprzęt wiele zastosowań

ADAX AiO dostarcza proste, funkcjonalne rozwiązania i skierowany jest do użytkowników, którzy stawiają na efektywną pracę bez względu na to czy są w domu, biurze, sklepie czy szkole.

ADAX AiO to kompaktowe rozwiązanie dla użytkowników, którzy stawiają na efektywną pracę bez względu na to czy są w domu, biurze, sklepie czy na uczelni.

Jedną z przydatnych funkcji jest przycisk na obudowie, który w jednej chwili wygasza sam monitor, gdy komputer wciąż pracuje. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie podczas prowadzenia zajęć w pracowniach szkolnych i przestrzeniach biurowych.

Efektywna i szybka praca

Efektywna praca dzięki ADAX AiO możliwa jest dzięki jego optymalnym parametrom.

Komputer  wyposażony jest w pamięć do 64GB RAM oraz ultraszybkie dyski SSD M.2 o pojemności od 250 GB do 1TB. Istotną zaletą komputera jest również możliwość instalacji aż dwóch dodatkowych dysków 2,5”. Jeden montowany jest wewnątrz komputera, natomiast drugi w specjalnej, wsuwanej kieszeni. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownik może w dowolnej chwili rozbudować pamięć ADAX AIO, bądź usunąć dysk np. z bardzo ważnymi danymi bez ingerencji do wnętrza komputera.

Logo systemu operacyjnego Windows 10 Home oraz Windows 10 Pro

Oprogramowanie

ADAX AiO w swojej ofercie posiada Microsoft Windows 11 w wersjach:

  • Home
  • Professional
  • Professional  ACADEMIC (dla jednostek edukacyjnych)
Logo Windows Defender

Bezpieczna praca

Każdy komputer ADAX AiO ma zainstalowaną usługę Microsoft Defender, która zapewnia bezpieczną pracę. W czasie rzeczywistym wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowania oraz podejrzane pliki znajdujące się na komputerze. Bieżące aktualizacje, zapory oraz mechanizm antywirusowy zapewniają dodatkową ochronę.

Prosty, ponadczasowy design

Komputer ADAX AiO łączy minimalistyczną, klasyczną czarną obudowę, która idealnie wpasuje się do każdego biura.

Komputer ADAX AiO łączy minimalistyczną, klasyczną czarną obudowę ze srebrnymi elementami, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego wnętrza. Wysuwaną od góry kamerę o rozdzielczości Full HD użytkownik może schować, tak aby nie wystawała poza obrys komputera. Schowana kamera uniemożliwia także nieuprawnioną obserwację z zewnątrz.

Estetyczny wygląd urządzenia to efekt podzespołów komputera zamkniętych w smukły monitor. Ze względu na ergonomiczne wymiary i niewielką wagę urządzenie można ustawiać w każdym miejscu według aktualnych potrzeb.

Producent nie zapomniał również o możliwości regulacji pochylenia monitora oraz systemie prowadzenia kabli, tak aby użytkowanie było wygodne z jednoczesnym zachowaniem estetyki otoczenia. Matowa matryca zapewnia komfort pracy dzięki braku efektu odbijania światła, zapewniając równocześnie doskonałe odwzorowanie kolorów.

Gwarancja_adax_libra_verso

Gwarancja

Wybierając komputer ADAX AiO zyskujesz niezawodny sprzęt i pełne wsparcie techniczne.

Producent udziela 36 miesięcy gwarancji Door-to-Door na każde urządzenie linii ADAX AiO

Wybierz dla siebie komputer z serii ADAX AiO