Rok 2023 to ważny moment dla znanej i cenionej przez klientów rodzimej marki ADAX. W tym roku bowiem ADAX obchodzi swoje okrągłe, 30. urodziny.

Z tej okazji Incom Group, właściciel brandu ADAX przyszykował szereg niespodzianek i działań skierowanych do swoich Partnerów Handlowych i ich klientów.

Trzy dekady na rynku IT to imponujący wynik. ADAX pracuje w urzędach, szkołach, bankach, biurach, a nawet na statkach. W ostatnich kilku latach rozwój produktów pod szyldem tej marki przyspieszył, dzięki czemu w portfolio ADAX znalazło się kilka wartych uwagi nowości.

Gamingowa seria DRACO spod znaku ognistego smoka, cieszy się sporym uznaniem wśród najbardziej wymagających graczy, a niebawem planowane jest także nawiązanie współpracy ze znanym wydawcą gier przygodowych i RPG. ADAX All-in-One – kompaktowy komputer do biura w zoptymalizowanej konfiguracji, to produkt, który stał się odpowiedzią dla droższych  sprzętów konkurencji i zapotrzebowania resellerów. Serwery ADAX XADA to z kolei doskonała alternatywa dla osób potrzebujących indywidualnie zaprojektowanej maszyny, z krótkim czasem produkcji. W niedługim czasie producent ADAX’a planuje wprowadzenie kolejnych nowości z tym logo, niektóre z nich mogą być dość zaskakujące.

Mając na uwadze długoletnią historię i wiele jeszcze planów na przyszłość Incom Group zaprasza swoich Partnerów Handlowych do wspólnego świętowania 30-lecia marki ADAX.

Jubileusz będzie uświetniony szeregiem promocji, specjalnych akcji i unikalnych gadżetów, natomiast wiodącą rolę przewodnią będzie miała inauguracja Programu Partnerskiego ADAX, który powraca w nowej i bardzo atrakcyjnej formule.

Start Programu Partnerskiego ADAX zaplanowany jest na 1 września 2023 , zostanie on poprzedzony dwoma webinarami, podczas których zostaną zaprezentowane szczegółowe warunki uczestnictwa dla Partnerów (31.08 oraz 6.09 o godz. 10:00). Link do rejestracji w programie podany jest na końcu tekstu.

Uchylając rąbek tajemnicy warto wspomnieć, że Autoryzowani Partnerzy ADAX będą mieli m.in. specjalne warunki serwisowe, cenowe czy indywidualne wsparcie techniczne. Będą również tylko dla nich organizowane dedykowane konkursy, wyjazdy i spotkania.

Co ważne, liczba miejsc w programie jest ograniczona, dlatego tym bardziej warto śledzić wszystkie informacje, które Incom Group jako producent i dostawca marki ADAX  będzie publikował.

Począwszy od inauguracji Programu Partnerskiego ADAX, co kilka tygodni – od września do końca roku Incom będzie ogłaszał kolejne, bardzo atrakcyjne promocje związane z 30-leciem ADAX dla wszystkich zarejestrowanych Partnerów Handlowych. Warto zatem regularnie zaglądać do serwisu B2B Incomu online.incom.pl oraz na media społecznościowe Facebook, Linkedln, gdzie producent i dystrybutor będzie na bieżąco informować o rozpoczynanych i prowadzonych akcjach.

Więcej informacji dla partnerów INCOM Group pod adresem: online.incom.pl
Jeśli jeszcze nie jesteś partnerem INCOM Group to zapraszamy tutaj: szybka rejestracja